Dosya Hosting

Dosyalarınız Size Fazla Gelmesin

  • Geniş Disk Alanları
  • Hızlı Site Açılışları
  • Limitsiz Trafik

Dosya Hosting

Dosyalarınız Size Fazla Gelmesin

Ürün Adı Disk Kapasitesi Trafik

DOSYA HOSTİNG

10 GB Disk Alanı 5 TB Trafik *
5.00 $ / Aylık
Satın Al

Dosya Hosting Nedir ?

Dosya Hosting internet ortamında tüm dosyalarınızı saklamanıza, istediğiniz yerden ulaşmanıza ve istediğiniz her platformda dosyalarınızı paylaşmanıza izin veren bir servistir.

Diğer Hostinglerden Farkı Nedir ?

Dosya Hosting bir hosting platformu değil, bir dosya saklama ve dağıtma platformudur. Tüm resim, pdf, css, müzik, video yada tüm yedeklerinizi saklayıp web sitenizden yada internetten herhangi bir ortamdan dağıtmanıza olanak sağlayan bir hizmettir.

Dosya Hosting ile Neler Yapabilirim ?

- Tüm web siteleri image, css, pdf, exe, film, yada müzik dosyalarını kendi sitelerinden bağımsız olarak depolayabilir ve hosting perfomansını yüksek ölçüde arttırabilirler.
- Tüm dosyalarınızı saklayabilir size uygun bir yedekleme alanı kullanabilirsiniz.
- Anlık dağıtmak zorunda olduğunuz ve yüksek trafik kullanacak tüm dosyalarınızı host edebilir ve sitenizden paylaşabilirsiniz.
- Resim ve müzik siteleri tüm site içeriklerini host edebilirler.

Kendi Sitemden Nasıl Link Vereceğim ve Nasıl Kullanacağım ?

Dosya Hosting hizmeti aktif olduğunda size "xxx.cdn.guvenserver.com" uzantısında bir domain ile aktif olacaktır. Siz dilerseniz kendi web sitenizin DNS ayarlaması kısmından CNAME kaydı oluştururarak kendi web sitenizin sub domaini olarak link verebilirsiniz. Dilerseniz de direk size gönderilen adres ile paylaşımda bulunabilirsiniz.

Dosyalarınızı size verilen FTP aracılığı ile yükleyebilir, mevcut sunucunuzdaki sitenizin dosyalarını anlık olarak kullanmak isterseniz de teknik birimimiz ile iletişime geçerek teknik yardım alabilirsiniz.

Bağlantı hızı ve limiti nedir ?

Her paket maksimun 100 Mbit Bant genişliğine ve sınırsız trafiğe sahiptir. Bant hızı toplam sunucu hızı değil, her pakete özel tanımlanan özel bant genişliğidir. Paket 5 TB default olarak trafik kotasına sahiptir ve satın alırken bu trafik kotasını değiştirebilirsiniz.

Bu hizmet yedekleme garantisi ve yedekleme hizmeti içermeyen bir hizmettir. Dosya yedeklemeleri müşteri sorumluluğundadır.

Hangİ Paketİ Seçeceğİnİze Karar Veremedİnİz mİ?

Hiç sorun değil ! Skype ve WhatsApp Canlı desteğinden yada 0 850 840 69 91 numaralı telefondan bizleri arayarak bir uzmandan yardım alabilirsiniz.


Whatsapp : +90 850 840 69 91